Maciej Wiśniewski

Eighteen years working in the market of Data Center. For 10 years he creates and implements projects of Data Center in Poland and in the world. He designed the largest Data Center in Poland. He participated in the implementation of more than 30 objects of this type.

Experiences:

   • Implementation of projects in the field DATA CENTERS
   • Technical consulting
   • Implementation of infrastructure projects and integration
   • Management of project teams
   • Acceptance tests – commissionig

Authorizations:

   • Building and managing electrical power systems
   • Certyficate Accredited Tier Designer – UPTIME INSTITUTE
   • Certyficate Certified Data Center Specialist – EPI
   • Certyficate Trusted Site Infrastructure – TUV IT
   • Security clearance certificate for the information classified as SECRET

Selected completed projects:

AODC zrealizowało umowę na wykonanie nowej serwerowni w Urzędzie Miejskim w Kozienicach. Przedmiotem zamówienia było: dostawa, montaż i uruchomienie infrastruktury serwerowej. Wartość umowy to ponad 407 000 pln brutto.  
Zrealizowaliśmy podpisaną umowę wykonawczą z Narodowym Bankiem Polskim. Kontrakt dotyczył modernizacji infrastruktury w serwerowniach – zakup szaf typu rack do serwerowni, instalacja zamków szyfrowych w szafach.
Komercjalizacja budowy i rozbudowy centrów danych dla instytucji telekomunikacyjnych w tym między innymi dla MOTOROLA Polska

Konsorcjum firm AODC-API Smart zrealizowało w trybie „zaprojektuj i wybuduj” centrum przetwarzania danych dla Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Zakres prac projektowych i realizacyjnych  był zadaniem wielobranżowym począwszy od prac architektonicznych i konstrukcyjnych, a na dostawie i wdrożeniu technologii infrastruktury serwerowni kończąc. Wartość zrealizowanego kontraktu to prawie 2 000 000 pln brutto

Spółka AODC w III kwartale 2016 r.otrzymała zlecenie od jednego z kluczowych banków dotyczące zaprojektowania i budowy systemu zabudowy korytarzy dla szaf serwerowych w jednym z Data Center należącym do klienta. Wartość umowy to ponad 150 000 pln brutto.

Spółka AODC w grudniu 2016 roku zakończyła zadanie wykonania infrastruktury w budynku CBDK PKP S.A. Przedmiotem umowy podpisanej dnia 16.10.2016 z Generalnym Wykonawcą T4B Sp. z o.o. było wykonanie w formule “zaprojektuj i wybuduj” systemu klimatyzacji opartej na wodzie lodowej wraz z systemem szaf IT i zdalnym monitoringiem parametrów środowiskowych. Wartość realizowanych prac to prawie 700 000 pln brutto

Spółka AODC w okresie od kwietnia do września 2016r. na podstawie zlecenia od Generalnego Wykonawcy Inwestycji zrealizowała budowę systemu gaszenia gazem oraz systemu wczesnej detekcji dymu dla jednego z węzłów sieciowych MON. Wartość umowy to prawie 650 000 pln brutto.

Spółka AODC zrealizowała w 2015 roku na zlecenie przedsiębiorstwa GS KLIMA Sp. z o.o. dostawę 16 kompletów rzędowych wymienników chłodniczych typu LCP na bazie technologii Rittal dla potrzeb projektu CBPIO (Centrum Badawcze Polskiego Internetu Optycznego). Zlecenie obejmuje również pakiety przeglądowe. Wartość umowy to 635 000 pln brutto.

AODC w oparciu o umowę z klientem sektora wojskowego wykonało dokumentację projektową oraz zrealizowało dostawę i konfigurację zasilacza UPS. Wartość umowy to ponad 250 000 pln brutto.

AODC zrealizwała podpisaną umowę z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Przedmiotem umowy z UW była realizacja projektu oraz dostawy urządzeń infrastruktury serwerowni wraz z montażem i rozruchem dla potrzeb pracy środowiska IT, na co Zamawiający przewidział 84 dni.  Wartość umowy to 430 000 pln brutto.

W okresie 06-09.2016r. spółka AODC zrealizowała projekt serwerowni dla Urzędu Miasta Krakowa. Umowa dotyczyła kompleksowej modernizacji serwerowni i pomieszczenia UPS-ów wraz z wyposażeniem w niezbędną infrastrukturę w siedzibie urzędu przy Placu Wszystkich Świętych w Krakowie (budynek zabytkowy). W zakresie prac wykonano instalacje we wszystkich branżach w tym prace ogólno-budowlane a także dostawy z obszaru IT. Wartość umowy to ponad 2 500 000 pln brutto.

Zrealizowaliśmy umowę w zakresie dostawy oraz montażu zasilaczy awaryjnych wraz z przebudową sieci elektrycznej w budynkach Urzędu Miasta Katowice. Wartość realizowanych prac to ponad 350 000 pln brutto

 

SIEDZIBA AODC SP. Z O.O.

Ul. Działkowa 37
02-234 Warszawa
Tel. (22) 846 35 15
Fax. (22) 177 76 99

NIP: 679-311-76-21, REGON: 362779750

Our partners

Certifications