O nas

Jesteśmy firmą, która powstała z pasji tworzenia najlepszych serwerowni. Zarząd to osoby z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem i wiedzą operacyjną w tworzeniu i zarządzaniu implementacją centrów przetwarzania danych od etapu koncepcji, projektu, po etapy budowy, wdrożenia, optymalizacji oraz serwisu.

Posiadamy unikatowy zakres wiedzy praktycznej oraz teoretycznej potwierdzony udanymi wdrożeniami oraz certyfikatami, w tym ATD, CDCP, CDCS, TSI-Professional. Wiemy jak efektywnie wdrażać, a także diagnozować potrzeby klientów w zakresie infrastruktury Data Center i zamieniać je na realne opracowania koncepcyjne i projekty wykonawcze. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, których wiedzę i umiejętności zweryfikowane zostały podczas tworzenia największych serwerowni w Polsce, a także przez niezależne uznane jednostki certyfikacyjne w tym Uptime Institute. Osoby z naszej firmy jako pierwsze w Polsce miały możliwość współtworzenia na etapie projektowym oraz budowy Data Center zgodnego z wymaganiami Tier III, co zostało oficjalnie, pozytywnie zweryfikowane przez przedstawicieli Uptimie Institute i potwierdzone certyfikatem, tak na poziome projektowym, jak obiektowym. Nasi pracownicy doświadczenie i wiedzę budowali także min. projektując i instalując ultra wydajny system chłodzenia dla potrzeb tzw. Superkomputera dla kluczowej w Polsce jednostki badawczej, a także projektując i wdrażając wzorcowe Data Center dla jednej z ważniejszych instytucji finansowych w Polsce.

Budowę serwerowni traktujemy jak sztukę tworzenia przed duże S, podchodząc w sposób w pełni zaangażowany i profesjonalny do każdej nowej serwerowni.